guitar

W tym roku Camp Zero po raz dziewiąty!

Przyszło lato, a wraz z nim nie może zabraknąć kolejnej kultowej edycji Camp Zero 9! Co to jest?

Camp Zero 2020 to dziewiąta edycja kultowego wyjazdu integracyjnego dla Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jednakże tegoroczna edycja będzie się znacznie różniła od pozostałych. W związku z trwającą pandemią COVID-19 postanowiliśmy zmienić kilka elementów, tak aby każdy uczestnik czuł się bezpiecznie!

W tym roku wyjazd skierowany jest głównie do osób, które nie jedno starcie z sesją mają za sobą! Tak, tak, będzie to zlot CAMPUSOWICZÓW – dobrze myślicie! Czeka nas cudowna i bezpieczna przygoda w nadmorskich Łazach koło Mielna, w ograniczonej grupie znajomych, ale z pełną werwą!

Z pewnością będzie to idealne wspomnienie na długie, jesienne wieczory, które będą z Wami przez kolejne lata! W górnym menu znajdziecie wszelkie informacje związane z obozem, takie jak terminy, warunki zakwaterowania oraz - najważniejsze - formularz rejestracyjny. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się z nami poprzez portal Facebook lub dzwońcie do Pauliny Seremak nr tel. 665-121-994. Do zobaczenia już wkrótce!

guitar

Wypełnij formularz i jedź razem z nami!

Akceptuję regulamin obozu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Niezależnych Inicjatyw Studenckich im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie z Fundacji Niezależnych Inicjatyw Studenckich im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18.07.2002 roku, o świadczeniu usług drogą elektroniczną. (Dz.U. Nr 144 poz 1204 z 2002 roku).